facebook

Pirčių įrengimo meistrai

  Pirties ir priepirčio įrengimas, krosnelių ir dūmtraukių pajungimas, statome karkasines pirtis, pavesines, malkines, terasas, atliekame kitus staliaus darbus.

                           Tel.: 8 698 08086 el.p. info@pirtims.lt

IMG 3356
Sedum kvapai PDF Spausdinti El. paštas
<<< grįžti atgal
 
Raudonėlių ekstraktas - 90% raudonėlių ekstrakto su natūraliu bičių medumi, joduota druska ir 10% eukaliptų eterinio aliejaus.
 
Ežiuolių ekstraktas90% ežiuolių ekstrakto su natūraliu bičių medumi, joduota druska ir 10% kadagių eterinio aliejaus.
 
Šalavijų lapų ekstraktas 90% šalavijų ekstrakto su natūraliu bičių medumi, joduota druska ir 10% eukaliptų eterinio aliejaus.
 
Čiobrelių ekstraktas - 90% čiobrelių ekstrakto su natūraliu bičių medumi, joduota druska ir 10% kadagių eterinio aliejaus.
 
Pipirmėčių lapų ekstraktas 90% pipirmėčių lapų ekstrakto su natūraliu bičių medumi, joduota druska ir 10% eukaliptų eterinio aliejaus.
 
Pušų pumpurų ir spyglių ekstraktas90% pušų pumpurų ir spyglių ekstrakto su juoduoju pipiru, garstyčiomis, propoliu (bičių pikiumi), joduota druska ir 10% kadagių eterinio aliejaus.
 
Augalinių ektraktų mišinys 90% pušų pumupurų ir spyglių ekstrakto, šalavijo lapų ir cinamono ekstrakto su Himalajų druska, propoliu (bičių pikiumi), bičių medumi, joduota druska ir 10% kadagių eterinio aliejaus.

 

  Vartojimo būdas: Prieš vartojimą ekstraktą būtina sumaišyti vartant buteliuką arba suplakti. Inde vantoms mirkyti sumaišykite 3-4 litrus karšto vandens ir apie 40ml ektrakto (10ml ekstrakto 1 litrui vandens). Eidami į pirtį, nusiprauskite šiltu vandeniu po dušu. Mišinį gerai išmaišykite, dalį jo įpilkite į atskirą indą ir iš jo po truputį pilkite ant ikaitusių akmenų. Mišinyje išmirkytomis vantomis masažuokite kūną. Po tokios pirties kūno plauti muilu arba šampūnu nepatariama.

 

  Ekstrakto patariama pilti tiek, kiek nurodyta. Neskiesto ekstrakto pilti ant įkaitusių akmenų nerekomenduojama! 

 

  Ekstrakte esancios medžiagos pasižymi priešuždegiminėmis, antibakterinėmis, antivirusinėmis, priešgrybelinėmis ir slopinanciomis skausmą savybėmis. Ekstrakto medžiagos lengvina atsikosėjimą, padeda šalinti kvėpavimo ligų sukėlėjus, ypač po peršalimo. Stimuliuoja kraujo apykaitą, padeda malšinti reumatinius, artrito, radikulito, podagros sukeltus skausmus, skatina odos ląstelių atsinaujinimą. Jos teikia dvasinę pusiausvyrą, stiprina biolauko apsaugą bei veikia raminančiai.

 Sedum

 

 

Mūsų įrengtos pirtys

Pirtis 2
Pirtis 3
Pirtis 7
Pirtis 4
Pirtis 1