facebook

Pirčių įrengimo meistrai

  Pirties ir priepirčio įrengimas, krosnelių ir dūmtraukių pajungimas, statome karkasines pirtis, pavesines, malkines, terasas, atliekame kitus staliaus darbus.

                           Tel.: 8 698 08086 el.p. info@pirtims.lt

IMG 3356
Natūralus Taigos muilas PDF Spausdinti El. paštas

 

 

<<< grįžti atgal
 
 Natūralus taigos juodasis muilas pagamintas saponinų pagrindu, randamu muilo šaknyje. Muilui neįprastą spalvą duoda į jo sudėtį įeinantis beržo degutas. Į muilo sudėtį įeina apynio ekstraktas, ugniažolės, varnalėšos, dilgėlių, eukalipto aliejus. 
 
 Natūralus taigos žaliasis muilas pagamintas saponinų pagrindu, randamu muilo šaknyje. Praturtinta asiūklio, dilgėlių, pelkinio gailio ekstraktais. Dėka į sudėtį įeinančių kėniį, pušų, kedro riešutų aliejų, naudojant muilą suteikiamas aroma-terapijos efektas, kuris sustiprėja naudojant muilą pirtyje.
 
Natūralus taigos baltasis muilas, kremo konsistencijos, gerai putoja ir puikiai tinka sausai ir jautriai odai. Labai švelniai valo odą. Į muilo sudėtį be taigos žolių įeina ožkos pieno proteinai, liepos žiedų ekstraktas, taip pat medvilnės ir linų aliejus.
 
Visi ekstraktai ir aliejai naudingi kūnui ir plaukams, patogu, kad muilą galima naudoti kaip gelį dušui, kaip ir šampūną plaukams. Kad pasiekti geresnį rezultatą rekomenduojama naudoti muilą pirtyje.
Naturalus pirties muilas 
 

Mūsų įrengtos pirtys

Pirtis 2
Pirtis 3
Pirtis 7
Pirtis 4
Pirtis 1