facebook

Parduotuvė dirba !!!

PARDUOTUVĖ "PIRČIŲ ĮRANGA" 

Ukmergės g. 315A, Vilnius

tel.: 8 671 55135

info@pirtims.lt

Pirties izoliacija Sauna satu
<<< grįžti atgal
 

  "Sauna-Satu" tinka pirčių sienų ir lubų, taip pat drėgnų patalpų apšiltinimui. Šilumos izoliacijos plokštės puikiai tinka ir kitų patalpų apšiltinimui iš vidaus, jas galima naudoti kartu su apdailos plokštėmis.

 

Matmenys: 600x1200 mm

Storis: 30 mm

Griovelio-liežuvėlio jungtis: visose kraštinėse

Danga: aliuminio folija iš abiejų pusių

Šilumos laidumas: λD 0,023 W/mK

Pirties malonumai be rūpesčių

„Kingspan Sauna-Satu (SPU Sauna-Satu)“ tinka pirties sienų ir lubų bei drėgnų patalpų stogo izoliacijai. Izoliacines plokštes galima naudoti ir kitose patalpose, konstrukcijų izoliavimui iš vidaus, kartu su apdailos plokštėmis. „Kingspan Sauna-Satu“ puikiai tinka ir naujoms statyboms, ir renovacijai.

Vietą taupantis efektyvus sprendimas

Dėl puikių „Kingspan Sauna-Satu“ šilumos izoliavimo savybių pakanka perpus mažiau izoliacijos nei naudojant tradicinę izoliaciją. Pavyzdžiui, prie akmeninės sienos pritvirtinta plokštė „Kingspan Sauna-Satu“ pirties garinę padidins beveik 10 cm. Dalį šilumos atspindės plokštės aliuminio folijos danga, taip pagerindama konstrukcijos termoizoliacines savybes. „Kingspan Sauna-Satu“ gaminama iš PIR poliuretano pagrindu patobulinto poliuretano.

Paprastas ir spartus montavimas

Izoliacines plokštes „Kingspan Sauna-Satu“ paprasta paruošti ir montuoti. Jas galima pjaustyti, frezuoti, gręžti ir kalti. Visos kraštinės turi pilną liežuvėlio-griovelio jungtį, tad plokščių danga sujungiama greitai ir patikimai. Lengvai sveriančias plokštes patogu naudoti net ir ankštose vietose. „Kingspan Sauna-Satu“ puikiai tinka ir akmeninėms, ir medinėms konstrukcijoms.

Konstrukcijos apsauga

„Kingspan Sauna-Satu" saugo konstrukcijas nuo pelėsio, kadangi izoliacijos struktūra neleidžia drėgmei įsiskverbti į sienas ir lubas. Baigiamasis sandarinimas atliekamas plokščių siūles ir kiaurymes apdorojant sandarinimo putomis ir lipnia aliuminio juosta.

Patvarumas ir saugumas

„Kingspan Sauna-Satu“ plokštės neišsitampo ir nesusitraukia, nepūva ir nepelija. Jos idealiai atlaiko pirties karštį ir drėgmę. „Kingspan Sauna-Satu“ užtikrina techniškai taisyklingą konstrukcijos nelaidumą šilumai ir orui, dėl to pirtis kaista saugiai ir taupydama energiją. „Kingspan Sauna-Satu“ atlaiko pastovią +100 oC temperatūrą.

Naudojimo vietos

Pirties ir dušo patalpų sienos bei pakabinamos lubos, kitų patalpų sienų ir lubų konstrukcijos kartu su apdailos plokštėmis.

 
 Kingspan Sauna-Satu montavimas
 
 
 

 

 

 

Pirties įrengimo darbai

    Pirties ir priepirčio įrengimo darbai, krosnelių ir dūmtraukių pajungimas, duru montavimas,  dailylenčių kalimas, gultų montavimas, kiti staliaus darbai.

                tel.: 8 698 08086

 Pirties meistras irengimas
Pirties irengimas
Pirties meistras
Pirties montavimas