facebook

Pirčių įrengimo meistrai

  Pirties įrengimas, medienos ir medžiagų parinkimas. Konsultuojame, projektuojame ir įrengiame tradicines, garines pirtis, saunas, suteikiame garantijas. Naudojame kokybiškas, patikrintas medžiagas, pirties įranga. Dirbame visoje Lietuvoje ir ES.  

                                             Tel.: 8 698 08086 el.p. info@pirtims.lt

3
Pirties izoliacija Sauna satu PDF Spausdinti El. paštas
<<< grįžti atgal
 

  "Sauna-Satu" tinka pirčių sienų ir lubų, taip pat drėgnų patalpų apšiltinimui. Šilumos izoliacijos plokštės puikiai tinka ir kitų patalpų apšiltinimui iš vidaus, jas galima naudoti kartu su apdailos plokštėmis.

 

Matmenys: 600x1200 mm

Storis: 30 mm

Griovelio-liežuvėlio jungtis: visose kraštinėse

Danga: aliuminio folija iš abiejų pusių

Šilumos laidumas: λD 0,023 W/mK

Pirties malonumai be rūpesčių

„Kingspan Sauna-Satu (SPU Sauna-Satu)“ tinka pirties sienų ir lubų bei drėgnų patalpų stogo izoliacijai. Izoliacines plokštes galima naudoti ir kitose patalpose, konstrukcijų izoliavimui iš vidaus, kartu su apdailos plokštėmis. „Kingspan Sauna-Satu“ puikiai tinka ir naujoms statyboms, ir renovacijai.

Vietą taupantis efektyvus sprendimas

Dėl puikių „Kingspan Sauna-Satu“ šilumos izoliavimo savybių pakanka perpus mažiau izoliacijos nei naudojant tradicinę izoliaciją. Pavyzdžiui, prie akmeninės sienos pritvirtinta plokštė „Kingspan Sauna-Satu“ pirties garinę padidins beveik 10 cm. Dalį šilumos atspindės plokštės aliuminio folijos danga, taip pagerindama konstrukcijos termoizoliacines savybes. „Kingspan Sauna-Satu“ gaminama iš PIR poliuretano pagrindu patobulinto poliuretano.

Paprastas ir spartus montavimas

Izoliacines plokštes „Kingspan Sauna-Satu“ paprasta paruošti ir montuoti. Jas galima pjaustyti, frezuoti, gręžti ir kalti. Visos kraštinės turi pilną liežuvėlio-griovelio jungtį, tad plokščių danga sujungiama greitai ir patikimai. Lengvai sveriančias plokštes patogu naudoti net ir ankštose vietose. „Kingspan Sauna-Satu“ puikiai tinka ir akmeninėms, ir medinėms konstrukcijoms.

Konstrukcijos apsauga

„Kingspan Sauna-Satu" saugo konstrukcijas nuo pelėsio, kadangi izoliacijos struktūra neleidžia drėgmei įsiskverbti į sienas ir lubas. Baigiamasis sandarinimas atliekamas plokščių siūles ir kiaurymes apdorojant sandarinimo putomis ir lipnia aliuminio juosta.

Patvarumas ir saugumas

„Kingspan Sauna-Satu“ plokštės neišsitampo ir nesusitraukia, nepūva ir nepelija. Jos idealiai atlaiko pirties karštį ir drėgmę. „Kingspan Sauna-Satu“ užtikrina techniškai taisyklingą konstrukcijos nelaidumą šilumai ir orui, dėl to pirtis kaista saugiai ir taupydama energiją. „Kingspan Sauna-Satu“ atlaiko pastovią +100 oC temperatūrą.

Naudojimo vietos

Pirties ir dušo patalpų sienos bei pakabinamos lubos, kitų patalpų sienų ir lubų konstrukcijos kartu su apdailos plokštėmis.

 
 Kingspan Sauna-Satu montavimas
 
 
 

 

 

 

Mūsų įrengtos pirtys

Pirtis 2
Pirtis 3
Pirtis 7
Pirtis 4
Pirtis 1