facebook

ŽADEITAS PDF Spausdinti El. paštas
<<< grįžti atgal

 

 

 

 

- ilgaamžiškesnis palyginus su kitais akmenimis pirčiai, saunai.

- naudoti saunoje, pirtyje  absoliučiai saugu , nes jam būdingi labai aukšti tvirtumo ir patvarumo rodikliai.

- apliejus akmenį pirtyje, saunoje  nesusidaro jokio matomo ir žadą gniaužančio garo, visą laiką lengva kvėpuoti.

- pasikeičia maudimosi malonumas.

   Imperatoriškasis žadeitas - vienintelis pusbrangis akmuo, idealiai tinkantis pirčiai. Nė vienas akmuo šioj vietoj nepralenks saugaus, ilgaamžiškesnio už kitus pirtyse naudojamus akmenis, besilydančio tik nepaprastai aukštoje temperatūroje, itin vienalyčio (90 proc.) nevulkaninės kilmės mineralo. Neskaidraus ar pusiau skaidraus žalsvo atspalvio žadeite, kurio pagrindiniai tiekėjai pasaulyje yra Birma ir Rusija, randamos ypač retos ir nepaprastos vertės (kainuojančios tūkstančius litų) gijos, iš kurių gaminami juvelyriniai dirbiniai. Per metus tokio akmens visame pasaulyje teišgaunama 100 - 150 kilogramų.
    Žadeitas, kuris Senovės Kinijoje ir Japonijoje buvęs prieinamas tik kilmingiesiems, ispanų kalba reiškia "šono" akmenį. Kadaise jis naudotas kaip priemonė nuo inkstų ligų, juosmens skausmų. 1596 metų kinų enciklopedijoje nurodoma, jog žadeitas stiprina plaučius, širdį ir ilgina gyvenimą. Šių laikų litoterapijos (gydymo akmenimis) šalininkai teigia, kad žadeitas turi stabilizuojamą koncentruotos energijos poveikį, teigiamai veikia arterinį kraujospūdį, stiprina nervų sistemą ir vyrų lytinę potenciją, aktyvina kraują gaminančius organus ir gerina kraujo sudėtį, švelnina organizmo reagavimą į oro permainas. Akmuo naudojamas gydyti stuburo, šlapimo pūslės ir šlapimo takų ligoms. Mūvint žadeito žiedą, galima atsikratyti akių nuovargio, gydyti trumparegystę. Akytas lyg apelsino žievė (stebint mikroskopiškai) žadeito akmuo liesdamasis iš organizmo sugeria kenksmingus cheminius junginius ir reguliuoja medžiagų apykaitą ląstelėse.

pirtis su zadeitu

   

  Įkaitusioje pirtyje vandeniu apipiltas žadeitas šiek tiek sugeria vandenį, yra laidus šilumai, kurią nematomais garais palengva išskiria į aplinką. Žadeito pirtyje nepajusite ir neišvysite kvapą gniaužiančių aitrių bei deginančių garų. Oras išskaidrėja, kvėpuojasi lengvai, o prakaitas, plaunantis iš organizmo nuodingąsias medžiagas, liejasi upeliais. Žadeitas tiesiog išsiurbia iš organizmo visus šlakus (teigiamai veikia sudėtyje esantis ceolitas analcimas, išsiskirianti bei nuskausminanti, slopinanti uždegimus silicio rūgštis). Tyrimais patvirtinta, kad šio akmens radioaktyvumas visuomet mažesnis nei esti pačioje švariausioje aplinkoje.
Jei į vandenį, kuriuo šlakstysite įkaitusius žadeito akmenis, taip pat įmesite keletą gabalėlių šio mineralo, patirsite dar didesnį malonumą.
    

 
 

Pirties įrengimo darbai

    Atliekame pirties ir priepirčio įrengimo darbus, krosnelių ir dūmtraukių pajungimą, statome karkasines pirtis, pavesines, malkines, terasas, taip pat darome kitus staliaus darbus.

                tel.: 8 698 08086

 Pirties meistras irengimas
Pirties irengimas
Pirties meistras
Pirties montavimas