facebook

Pirčių įrengimo meistras

    Atliekame pirties ir priepirčio įrengimo darbus, krosnelių ir dūmtraukių pajungimą, statome karkasines pirtis, pavesines, malkines, terasas, taip pat darome kitus staliaus darbus.

                                               Pirčių meistras.: 8 698 08086 

IMG 3356
Nuo ko pradėti
<<< grįžti atgal
 

Virš 12-kos metų patirtis pirčių įrangos srityje, iš daugelio gamintojų, padėjo atrinkti ir suformuoti aukštos kokybės asortimentą, atitinkantį Lietuviškos pirties tradicijas. Mūsų parduotuvėje rasite  įvairių tipų pirtims skirtas malkines ir elektrines krosneles, pirties duris, dailylentes, medieną gultams ir kitas pirties įrengimo medžiagas bei aksesuarus.  

 

Konsultuojame, projektuojame bei įrengiame garines pirtis, saunas.

 

  Daugelį metų dirbdami pirčių įrengimo srityje sukaupėme daug  žinių, todėl šiandien galime pasidalinti savo patirtimi, pasiūlyti Jums individualius sprendimus ir įrengti medines (saunas, tradicines, garines), įvairių dydžių, pagal poreikius, galimybes ir norus atitinkančias pirtis. Naudojame kokybiškas, išbandytas medžiagas, tvirtinimo detales.

 

 

 Tam, kad paruošti Jums pasiūlymą, mums reikia žinoti Jūsų pirties patalpos matmenis. Išmatuokite patalpų aukštį, plotį, ilgį, pažymėkite durų angos vietą, išmatavimus, jei yra langas pamatuokite aukštį nuo grindų ir matmenis.  Pasižymėkite, kur yra privesta elektra, ventiliacija, vandentiekis. Taip pat  jei yra kaminas, pažymėkite jo vietą, angų matmenis.

 

 

  Pasiruoše pirties planelį atvykite pas mus ir mes galesime tinkamai parinkti pirties krosnelę, reikiamo dydžio duris,  pasiūlyti gultų, apšvietimo, ventiliacijos įrengimo sprendimus. Parodysime ir paaiškinsime įrangos skirtumus. Parengsime reikiamų medžiagų specifikaciją ar pilną pirties įrengimo pasiūlymą.

 

 

  Ar norėsite, kad įrengtumėme mes, ar patys nuspresite įsirengti, skambinkite, teiraukitės, atvykite ir mes visada padėsime Jums išsirinkti. Pirties meistras - tel. 8 698 08086

 

 

  Taip pat pasirūpiname, visais medžiagų atvežimo – pristatymo klausimais, didžiąją dalį medžiagų atsivežame savo transportu, todėl Jums transportavimas dažniausiu atveju nekelia rūpesčių.

Su degintos medienos intarpais

Pirtis 2
Pirtis 3
Pirtis 7
Pirtis 4
Pirtis 1