facebook

Pirčių įrengimo meistrai

  Pirties ir priepirčio įrengimas, krosnelių ir dūmtraukių pajungimas, statome karkasines pirtis, pavesines, malkines, terasas, atliekame kitus staliaus darbus.

                           Tel.: 8 698 08086 el.p. info@pirtims.lt

IMG 3356
Įrengtų pirčių galerija
<<< grįžti atgal
 
 

Projektuojame, montuojame bei įrengiame garines pirtis, saunas.

 

  Daugelį metų dirbdami pirčių įrengimo srityje sukaupėme daug  žinių, todėl šiandien galime pasidalinti savo patirtimi, pasiūlyti Jums individualius sprendimus ir įrengti medines (saunas, tradicines, garines), įvairių dydžių, pagal poreikius, galimybes ir norus atitinkančias pirtis. Naudojame kokybiškas, išbandytas medžiagas, tvirtinimo detales. Tam, kad paruošti Jums pasiūlymą, mums reikia žinoti Jūsų pirties patalpos matmenis.

  Išmatuokite patalpų aukštį, plotį, ilgį, pažymėkite durų angos vietą, išmatavimus, jei yra langas pamatuokite aukštį nuo grindų ir matmenis.  Pasižymėkite, kur yra privesta elektra, ventiliacija, vandentiekis. Taip pat  jei yra kaminas, pažymėkite jo vietą, angų matmenis.

  Pasiruoše pirties planelį atvykite pas mus ir mes galesime tinkamai parinkti pirties krosnelę, reikiamo dydžio duris,  pasiūlyti gultų, apšvietimo, ventiliacijos įrengimo sprendimus. Parodysime ir paaiškinsime įrangos skirtumus. Parengsime reikiamų medžiagų specifikaciją ar pilną pirties įrengimo pasiūlymą. Ar norėsite, kad įrengtumėme mes, ar patys nuspresite įsirengti, skambinkite, teiraukitės, atvykite ir mes visada padėsime Jums išsirinkti !!!

 
1 
 
 2
 
4
 
 3
 
 6
 
 8
 
10 
 
7 
 
9 
 
 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mūsų įrengtos pirtys

Pirtis 2
Pirtis 3
Pirtis 7
Pirtis 4
Pirtis 1