facebook

  

                         UŽSISAKYKITE PREKES TELEFONU !!!

                                        greičiau, patogiau, paprasčiau... 

                                            tel. 8 671 55135         

                                                     tel. 8 698 08086                  WhatsApp, Viber

Alpha Gardarika
<<< grįžti atgal

 

„Alpha Gardarika“ malkomis kūrenama pirties krosnelė su natūralaus akmens apmušalu. Ši plieninė krosnelė iš išorės apdailinta vertikaliomis vienalytėmis serpentinito akmeninėmis juostelėmis. Krosnelė skirta 12 - 24 m3 pirties tūriui.

Natūralus akmuo yra patogi, praktiška ir saugi medžiaga, kurią žmonės nuo senų senovės naudoja kasdieniame gyvenime. Skiriamieji serpentinito bruožai yra jo stiprumas ir ekologiškumas. Serpentinito konvektorius apsaugo nuo stiprios šilumos spinduliuotės. Reikėtų pažymėti, kad ši pirties krosnelė yra skirta „rusiškos pirties“ garinimo režimui. „Alfa Gardarika“ krosnyje lengvam, aukštos kokybės garui ruošti naudojama patentuota dviejų pakopų sistema.

Krosnyje yra du šildytuvai - vienas vidinis, - uždaras, kaitinamas iš visų pusių dujų-liepsnos srauto, o antrasis - atviras, - išorinis. Vanduo į uždarą šildytuvą tiekiamas per piltuvą su atbuliniu vožtuvu, kur jis išgaruoja ir dideliu greičiu patenka į atvirą šildytuvą, kur jis papildomai perkaitinamas ir tik po to į pirties patalpą patenka minkšti garai.

Krosnyje sumontuotos ketaus durys su dideliu permatomu ekranu, kurio įstrižainė yra 40 cm. Durys per visą perimetrą uždaromos ugniai atspariu stiklo pluošto kordu, kuris neleidžia susidaryti per didelei traukai. Viršutinėje durų dalyje yra stiklo nupūtimo lizdas, kad būtų išvengta intensyvaus jo pajuodavimo. Be to, dėl šio tarpo, uždarius pelenų dėžę, organizuojamas teisingas krosnies degimas. Taip išvengiama krosnelės perkaitimo ir pailginamas jos tarnavimo laikas. Viršutinėje dalyje krosnies korpusas su lamelėmis yra uždarytas dekoratyviniu ketaus rėmu, kuris daro įspūdingą ir patikimą konstrukcijos išvaizdą.

Komplekte yra kaminas, papuoštas lamelėmis.

Lamelės tiekiamos medinėse dėžėse su krosnele. 

Krosnelė pagaminta iš karsčiui atsparaus plieno Inox, turinčio ne mažiau kaip 13 % chromo.

 
Pirties tūris, m³ 12-24
Plotis, mm 510
Gylis, mm 790
Aukštis, mm 2130
Svoris, kg 170
Kuro rūšis malkos
Medžiaga karščiui atsparus plienas
Garantija, m
Degimo kameros tūris, L 59 
Vidiniai akmenys, kg 47
Išoriniai akmenys, kg 13
Viso sudedama akmenų, kg 60 
Kamino diametras, mm 115 
Gamintojas Termofor, Rusija
krosnele gardarika
Inox garantija
 

Pirties įrengimo darbai

    Pirties ir priepirčio įrengimo darbai, krosnelių, dūmtraukių pajungimas, durų montavimas,  dailylenčių kalimas, gultų montavimas, kiti staliaus darbai.

                tel.: 8 698 08086

 Pirties meistras irengimas
Pirties irengimas
Pirties meistras
Pirties montavimas