facebook

  

                         UŽSISAKYKITE PREKES TELEFONU !!!

                                        greičiau, patogiau, paprasčiau... 

                                            tel. 8 671 55135

                                            tel. 8 698 08086

Arabeska Inox
<<< grįžti atgal

 

Unikalaus dizaino ir konstrukcijos „Arabeska Inox“ pirties krosnis  pagaminta iš karščiui atsparaus legiruoto plieno. Krosnelei taikoma „geležinė garantija“ - 3 metai metalinių ir suvirintų jungčių vientisumui. 

Krosnies tinklas pagamintas rytietiško viduramžių ornamento pavidalu, susidedantis iš tų pačių sudėtingų geometrinių elementų pakartojimo. Toks ornamentas turi europietišką pavadinimą arabesco (iš italų „arabų“), kuris ir suteikė krosnies pavadinimą.. 

Pagrindinis "Arabeska" krosnelės privalumas yra tas, kad krosnies kuro kanalas pagamintas iš karščiui atsparaus plieno, kuriame galima ir reikia kūrenti malkas. Dėl tokios konstrukcijos išdėstymo galima naudoti malkas, kurių ilgis yra didesnis nei 50 cm, o krosnies korpusas yra ypač mažas ir pirtyje užima minimaliai vietos.

Krosnis yra L formos, žiūrint iš šono. Apatinėje horizontalioje krosnies dalyje yra ilga krosnis, o vertikalioje dalyje - uždaras akmenų konteineris, aukšto vertikalaus cilindro pavidalu, kurį iš visų pusių kaitina liepsna.

 „Arabeska“ krosnelė skirta pirties patalpoms nuo 8 iki 18 m3, „Arabeska XXL“ - nuo 12 iki 24 m3.

Populiariausioje TMF „Geizer“ krosnyje vertikalus vandens kelias per akmenis nuo piltuvo galo iki šildytuvo dugno yra 22 cm. Palyginimui, Arabesko krosnyje - 30 cm, o Arabesque XXL krosnyje - 57 cm.

„Arabeska“ krosnelės uždaro šildytuvo tūris yra 18 l, „Arabesque XXL“ - 29 l. Juose telpa atitinkamai 27 ir 44 kg akmenų. Tačiau šis krosnies tūris naudojamas daug efektyviau nei kitose krosnyse, nes svarbu ne tik krosnies tūris, bet ir vandens kelio ilgis palei įkaitusius akmenis.

Krosnies dugnas yra sutvirtintas ir pagamintas iš 4 mm storio karščiui atsparaus plieno, kuris naudojamas „Super Inox“ krosnelėse.

Norint padidinti garų temperatūrą, garų išleidimas iš uždaro šildytuvo atliekamas per vertikalų vamzdį, nuleistą į šildytuvo gylį. Tada garai tiekiami į išorinį šildytuvo tinklą papildomam perkaitimui.

Viršutinėje dalyje yra patikrinimo langas, skirtas išvalyti nuo galimo pelenų ir suodžių kaupimosi.

Siekiant sumažinti krosnies sodinimą ir pilnesnį kuro deginimą, yra kanalai antriniam orui tiekti į viršutines krosnies pakopas. Pirminis oras tiekiamas į krosnį per pelenų rinktuvą ir ketaus groteles.

Norint nuimti tiesioginį spinduliavimą nuo dūmtraukio pirminio metro yra gaminamas tos pačios konstrukcijos „Arabeska“ tinklas (neįtrauktas į  komplektą).

„Arabeska“ krosnelės išoriniame tinkliniame šildytuve gali tilpti iki 80 kg akmenų, o „Arabeska XXL“ - 110 kg.

Krosnyje yra „Lumina“ durys su skaidriu karščiui atspariu stikliniu ekranu, kurio įstrižainė yra 28 cm.

Krosnys gaminamos juodos bronzos  spalvos.

 

Dūmtraukio tinklas montuojamas ant d115 vamzdžio. Tinklo aukštis 82cm, plotis 25cm. Papildomai telpa apie 60kg akmenų.

 
  Arabeska Arabeska XXL
Pirties tūris, m³ 8-18 12-24
Plotis, mm 450 450
Gylis, mm 670 670
Aukštis, mm 906 1176
Svoris, kg 46 58
Kuro rūšis malkos malkos
Medžiaga karščiui atsparus plienas karščiui atsparus plienas
Garantija, m 3
Vidiniai akmenys, kg 27 44
Išoriniai akmenys, kg 80 110
Sudedama akmenų, kg 107  154
Kamino diametras, mm 115  115
     
arabeska pjuvis
Malkine krosnele Arabeska
Inox garantija
 

Pirties įrengimo darbai

    Pirties ir priepirčio įrengimo darbai, krosnelių, dūmtraukių pajungimas, durų montavimas,  dailylenčių kalimas, gultų montavimas, kiti staliaus darbai.

                tel.: 8 698 08086

 Pirties meistras irengimas
Pirties irengimas
Pirties meistras
Pirties montavimas