facebook

  

                         UŽSISAKYKITE PREKES TELEFONU !!!

                                        greičiau, patogiau, paprasčiau...

                                                      tel. 8 671 55135

                                             tel. 8 698 08086

Vezuviy Legenda Russian Par
<<< grįžti atgal
 

Legendinė krosnis „Legenda Russian Par“ skirta pirtims nuo 12 iki 26 m³. Jos privalumas apdaila is naturalaus akmens ir smulkaus dispersinio garo gamyba, be kurio neįmanoma įsivaizduoti tikros rusiškos pirties. Šis naudingas garas, kuris nedegina kvėpavimo takų, teigiamai veikia viso kūno būklę, leidžia visiškai mėgautis pirties procedūromis. Smulkiai išsklaidytų garų gamyba tampa įmanoma dėl uždaro šildytuvo esančio ant  „Legenda Russian Par “ krosnies. Tai leidžia akmenis, esančius šildytuvo viduje, kuo greičiau ir geriau įkaitinti. Vanduo į akmenis tiekiamas per specialų vamzdelį su skylėmis, kuris akimirksniu išgaruoja, virsta smulkiai paskleistais garais.

Natūralaus akmens apdaila atrodo originali ir gali žymiai pakeisti jūsų pirties interjerą. Bet be dekoratyvinės funkcijos akmuo kaupia šilumą, prisideda prie tolygesnio jos pasiskirstymo pirtyje, o šio natūralaus akmens dėka temperatūra pirtyje ilgą laiką nekrinta. Natūralaus akmens danga taip pat yra patvari, ji tarnaus jums daugelį metų. Kitas šio apvalkalo pliusas yra paprastas aptarnavimas. Paprasčiausiai nuvalykite kempine. Akmuo yra aplinkai nekenksminga medžiaga, kaitinant neišskiria kenksmingų medžiagų, ji yra visiškai saugi sveikatai.

Šioje krosnelėje garą galima išgauti dviem būdais: galite įpilti vandens į uždarą krosnies šildytuvą per specialų piltuvą, arba galite užpilti vandenį ant akmenų pro duris, kurios sumontuotos priekineje krosnelės pusėje (is pirties vidaus)

Pirties krosnelės  korpusas pagamintas trijų dalių iš ketaus (špižinis), ne mažiau kaip 12 mm storio. Korpuso dalys sujungtos naudojant keraminę virvę, kurios darbinė temperatūra 1200 laipsnių. Tai yra visiškai hermetiškas ugniai pirties pečius. Kopuso dalys sujungtos varžtais, kuriems suteikiama 100% garantiją eksploatavimo saugumui. Krosnelė yra išlieta iš specialaus ketaus lydinio, kuris gali atlaikyti didžiausius temperatūros skirtumus, t.y. net kontaktui su dideliu kiekiu vandens ketaus krosnis išlaiko vientisumą ir nesideformuoja. 
 Pirties krosnelėje  įrengtos ketaus durelės iš karščiui atsparaus stiklo «SHOT ROBAX»  . 
Pirties tūris m³ 12-26
Plotis, mm 540
Aukštis, mm 980
Gylis, mm 850
Svoris, kg 320
Sudedama akmenų, kg 60-85
Dūmtraukio diametras, mm 115
Defektų garantija,m 1
Vezuviy Legenda akmuo Vezuviy Legenda Ruskyj par
 Vezuviy Legenda ruskij par pjuvis2 Vezuviy Legenda ruskij par pjuvis 
Vezuviy Legenda Ruskyj par matmenys
 

Pirties įrengimo darbai

    Pirties ir priepirčio įrengimo darbai, krosnelių, dūmtraukių pajungimas, durų montavimas,  dailylenčių kalimas, gultų montavimas, kiti staliaus darbai.

                tel.: 8 698 08086

 Pirties meistras irengimas
Pirties irengimas
Pirties meistras
Pirties montavimas