facebook

  

                         UŽSISAKYKITE PREKES TELEFONU !!!

                                        greičiau, patogiau, paprasčiau... 

                                            tel. 8 671 55135

                                            tel. 8 698 08086

Garo generatorius HELIX
<<< grįžti atgal
 

 Garo generatorius Harvia HELIX HGX sukurs atsipalaidavimo ir gero jausmo oazę jūsų garinėje pirtyje. Šlapias garas apgaubs jus kaip debesis ir leis pamiršti laiką ir neskubėti. Kompaktiškas, bet galingas garo generatorius Harvia HGX sukurtas tiek asmeniniam tiek visuomeniniam naudojimui. Šis modelis skirtas patikimai ir be pertraukos dirbti, užtikrinant  malonius pojūčius garinėje pirtyje.

 garo generatorius turkiska pirtis 2
 

Harvia HGX yra labai lengva įdiegti. Dėl kompaktiškos konstrukcijos, HGX garo generatoriai gali būti sumontuoti uždarose erdvėse. Garo generatoriu kontroliuoja valdymo skydelis su lietimui jautriu ekranu.

 

 

Valdymo funkcijos: garų generatorius (temperatūra, veikimo laikas, įjungimo uždelsimą), kvapų tiektuvą, apšvietimą, ventiliatorių, automatinio skalavimo įrenginį. 

 

Į garo generatoriaus komplektą įeina elektroninis valdymo pultas, temperatūros jutiklis, garo purkštukas (1 vnt.), apsauginis vožtuvas, vandens išleidimo ventilis. 

 

Garo generatorius garinėms pirtims Harvia Helix, tvirtinamas prie sienos.

 

Modeliai HGX2, HGX45 ir HGX60 gali būti jungiami į vienfazį, tiek ir į trifazį elektros tinklą. Modeliai HGX90, HGX11 ir HGX15 jungiami tik į trifazį elektros tinklą 400V 3N~. 

 

Matmenys: plotis 600mm, aukštis 320mm, gylis 155mm.

 

Garo generatorius instaliavimas

 
Garo generatoriaus pajungimo shema

 

I rūšis 83x26mm ilgis nuo 1.00 iki 1.70m kas 10cm kaina 7Lt/m²
 

Pirties įrengimo darbai

    Pirties ir priepirčio įrengimo darbai, krosnelių, dūmtraukių pajungimas, durų montavimas,  dailylenčių kalimas, gultų montavimas, kiti staliaus darbai.

                tel.: 8 698 08086

 Pirties meistras irengimas
Pirties irengimas
Pirties meistras
Pirties montavimas