facebook

  

                         UŽSISAKYKITE PREKES TELEFONU !!!

                                        greičiau, patogiau, paprasčiau... 

                                            tel. 8 671 55135

                                            tel. 8 698 08086

Garo generatorius HGD
<<< grįžti atgal
 

 Garo generatorius Harvia HGD sukurs atsipalaidavimo ir gero jausmo oazę jūsų garinėje pirtyje. Šlapias garas apgaubs jus kaip debesis ir leis pamiršti laiką ir neskubėti. Galingas garo generatorius Harvia HGD sukurtas profesionaliam asmeniniam ir visuomeniniam naudojimui. Šis modelis skirtas patikimai ir be pertraukos dirbti, užtikrinant  malonius pojūčius garinėje pirtyje.

 Garo generatorius Harvia HGD

Harvia HGD yra tvirtos konstukcijos garo generatoirus su lengvai keičiamais komponentais. Garo generatoriuje sumontuoti nauji titano elektriniai šildytuvai, kurie garantuoja patikimumą net intensyvaus naudojimo sąlygomis. 

 

Kritiniai valdymo elektronikos komponentai, kurie eksploatacijos metu nusidėvi, buvo atskirti, kad būtų paprasčiau prižiūrėti ir sumažinti priežiūros išlaidas.

 

Specialus aptarnavimo liukas leidžia lengvai prižiūrėti. Atskira techninės priežiūros vieta pagerina įrangos saugumą. Nereikia elektriko, kuris galėtų saugiai atlikti bako ir dozavimo sistemos techninę priežiūrą ir valymą.

 

Valdymo funkcijos: garų generatorius (temperatūra, veikimo laikas, įjungimo uždelsimą), kvapų tiektuvą, apšvietimą, ventiliatorių, automatinio skalavimo įrenginį. 

 

Į garo generatoriaus komplektą įeina elektroninis valdymo pultas, temperatūros jutiklis, garo purkštukas (1 vnt.), apsauginis vožtuvas, vandens išleidimo ventilis. 

 

Garo generatorius garinėms pirtims Harvia Helix, tvirtinamas prie sienos.

 

Modeliai  HGD45 ir HGD60 gali būti jungiami į vienfazį, tiek ir į trifazį elektros tinklą. Modeliai HGD90, HGD11 ir HGD15 jungiami tik į trifazį elektros tinklą 400V 3N~. 

 

Matmenys: plotis 580mm, aukštis 500mm, gylis 220mm.

 

 Harvia HGD instaliavimo duomenys

Garo generatoriaus montavimas

 

I rūšis 83x26mm ilgis nuo 1.00 iki 1.70m kas 10cm kaina 7Lt/m²
 

Pirties įrengimo darbai

    Pirties ir priepirčio įrengimo darbai, krosnelių, dūmtraukių pajungimas, durų montavimas,  dailylenčių kalimas, gultų montavimas, kiti staliaus darbai.

                tel.: 8 698 08086

 Pirties meistras irengimas
Pirties irengimas
Pirties meistras
Pirties montavimas