facebook

  

                         UŽSISAKYKITE PREKES TELEFONU !!!

                                        greičiau, patogiau, paprasčiau... 

                                            tel. 8 671 55135

                                            tel. 8 698 08086

ŽADEITAS
<<< grįžti atgal

 

 

- ilgaamžiškesnis palyginus su kitais akmenimis pirčiai, saunai.

- naudoti saunoje, pirtyje  absoliučiai saugu , nes jam būdingi labai aukšti tvirtumo ir patvarumo rodikliai.

- apliejus akmenį pirtyje, saunoje  nesusidaro jokio matomo ir žadą gniaužančio garo, visą laiką lengva kvėpuoti.

- pasikeičia maudimosi malonumas.

   Imperatoriškasis žadeitas - vienintelis pusbrangis akmuo, idealiai tinkantis pirčiai. Nė vienas akmuo šioj vietoj nepralenks saugaus, ilgaamžiškesnio už kitus pirtyse naudojamus akmenis, besilydančio tik nepaprastai aukštoje temperatūroje, itin vienalyčio (90 proc.) nevulkaninės kilmės mineralo. 

 

    Šių laikų litoterapijos (gydymo akmenimis) šalininkai teigia, kad žadeitas turi stabilizuojamą koncentruotos energijos poveikį, teigiamai veikia arterinį kraujospūdį, stiprina nervų sistemą ir vyrų lytinę potenciją, aktyvina kraują gaminančius organus ir gerina kraujo sudėtį, švelnina organizmo reagavimą į oro permainas. Akmuo naudojamas gydyti stuburo, šlapimo pūslės ir šlapimo takų ligoms. 

  

  Įkaitusioje pirtyje vandeniu apipiltas žadeitas šiek tiek sugeria vandenį, yra laidus šilumai, kurią nematomais garais palengva išskiria į aplinką. Žadeito pirtyje nepajusite ir neišvysite kvapą gniaužiančių aitrių bei deginančių garų. Oras išskaidrėja, kvėpuojasi lengvai, o prakaitas, plaunantis iš organizmo nuodingąsias medžiagas, liejasi upeliais. Žadeitas tiesiog išsiurbia iš organizmo visus šlakus (teigiamai veikia sudėtyje esantis ceolitas analcimas, išsiskirianti bei nuskausminanti, slopinanti uždegimus silicio rūgštis). Tyrimais patvirtinta, kad šio akmens radioaktyvumas visuomet mažesnis nei esti pačioje švariausioje aplinkoje.

    

 
 

Pirties įrengimo darbai

    Pirties ir priepirčio įrengimo darbai, krosnelių, dūmtraukių pajungimas, durų montavimas,  dailylenčių kalimas, gultų montavimas, kiti staliaus darbai.

                tel.: 8 698 08086

 Pirties meistras irengimas
Pirties irengimas
Pirties meistras
Pirties montavimas