facebook

  

                         UŽSISAKYKITE PREKES TELEFONU !!!

                                        greičiau, patogiau, paprasčiau... 

                                            tel. 8 671 55135

                                            tel. 8 698 08086

Pirties Įrengimas
<<< grįžti atgal
 

Virš 12-kos metų patirtis pirčių įrangos srityje, iš daugelio gamintojų, padėjo atrinkti ir suformuoti aukštos kokybės asortimentą, atitinkantį Lietuviškos pirties tradicijas. Mūsų parduotuvėje rasite  įvairių tipų pirtims skirtas malkines ir elektrines krosneles, pirties duris, dailylentes, medieną gultams ir kitas pirties įrengimo medžiagas bei aksesuarus.

 

Konsultuojame, projektuojame bei įrengiame garines pirtis, saunas.

 

  Daugelį metų dirbdami pirčių įrengimo srityje sukaupėme daug  žinių, todėl šiandien galime pasidalinti savo patirtimi, pasiūlyti Jums individualius sprendimus ir įrengti medines (saunas, tradicines, garines), įvairių dydžių, pagal poreikius, galimybes ir norus atitinkančias pirtis. Naudojame kokybiškas, išbandytas medžiagas, tvirtinimo detales.

 

 Tam, kad paruošti Jums pasiūlymą, mums reikia žinoti Jūsų pirties patalpos matmenis. Išmatuokite patalpų aukštį, plotį, ilgį, pažymėkite durų angos vietą, išmatavimus, jei yra langas pamatuokite aukštį nuo grindų ir matmenis.  Pasižymėkite, kur yra privesta elektra, ventiliacija, vandentiekis. Taip pat  jei yra kaminas, pažymėkite jo vietą, angų matmenis.

 

 

  Pasiruoše pirties planelį atvykite pas mus ir mes galesime tinkamai parinkti pirties krosnelę, reikiamo dydžio duris,  pasiūlyti gultų, apšvietimo, ventiliacijos įrengimo sprendimus. Parodysime ir paaiškinsime įrangos skirtumus. Parengsime reikiamų medžiagų specifikaciją ar pilną pirties įrengimo pasiūlymą.

 

Pirties meistras - tel. 8 698 08086

 

Dirbu visoje Lietuvoje. Klaipėda, Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Panevėžys, Utena...

 

   Taip pat pasirūpiname, visais medžiagų atvežimo – pristatymo klausimais, didžiąją dalį medžiagų atsivežame savo transportu, todėl Jums transportavimas dažniausiu atveju nekelia rūpesčių.

Pirties įrengimo darbai

    Pirties ir priepirčio įrengimo darbai, krosnelių, dūmtraukių pajungimas, durų montavimas,  dailylenčių kalimas, gultų montavimas, kiti staliaus darbai.

                tel.: 8 698 08086

 Pirties meistras irengimas
Pirties irengimas
Pirties meistras
Pirties montavimas